Menu


Opis:

Szukasz taniego turnusu rehabilitacyjnego? Nie wiesz do kogo się zgłosić, aby dostać dofinansowanie na pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym? Zajrzyj na stronę internetową osrodek.wielspin.pl i zapoznaj się z ich ofertą na turnusy z dofinansowaniem. Dowiedz się, jak ubiegać się o refundację z PFRON i jakie warunki musisz spełniać, aby mieć do tego prawo. Skorzystaj ze swojego prawa i wyjedź na rehabilitację bez konieczności ponoszenia dużych kosztów.
W Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym Wielspin możesz zapisać się na profesjonalne turnusy rehabilitacyjne dostosowane do wieku oraz rodzaju schorzenia. Sprawdź ich dokładną ofertę i skorzystaj z ich profesjonalnych usług. Wyjedź na turnus rehabilitacyjny dopasowany do Twoich potrzeb i zadbaj o swoje zdrowie pod okiem prawdziwych profesjonalistów, którzy przypilnują, abyś wykonywał ćwiczenia prawidłowo i dobiorą odpowiednie terapie i zabiegi, które pomogą Ci poczuć się lepiej. 

Dodano: 2017-12-20
WIELSPIN Sp. z o.o.


Strona: https://osrodek.wielspin.pl/

Adres: Jeziorna 16, 62-100, Wągrowiec

Tel: 67 262 09 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


  • Użytkownik railitear dodał komentarz 2018-08-31 11:28:07
  • Rehablilitacja w tym ośrodku to dobre rozwiązanie dla wszystkich borykających się z dolegliwościami narządów ruchu. Sam ośrodek jest położony w przepięknej okolicy.
  • Ocena 5

Inne W Okolicy