Menu


Opis:

Narożniki kuchenne powoli wracają do łask. Jeśli meble tego typu nadal kojarzą Ci się z kuchnią babci i uważasz, że nie mogą być stylowe i nowoczesne, to w takim razie najwyraźniej nie miałaś okazji zapoznać się jeszcze z ofertą producenta mebli Sedia na ich tapicerowane narożniki kuchenne. W ich ofercie czekają na Ciebie bardzo ciekawe produkty wysokiej jakości. O nowoczesnym designie, tapicerowane materiałami z najwyższej półki. Możesz zamówić u nich nowoczesny narożnik kuchenny obity skórą i wypełniony elastyczną gąbką, o prostym kształcie i bez dużej ilości ozdób lub nieco bardziej zdobiony mebel, z kwiecistym obiciem, idealnie pasujący do romantycznej kuchni w stylo prowansalskim. 
Odwiedź stronę internetową sklep.meblesedia.pl i sprawdź ich szeroką ofertę na meble ich produkcji. Wszystko, co znajdziesz w ich sklepie internetowym, wykonane zostało przez nich, z wysokiej jakości materiałów i z ogromną precyzją. Dzięki temu, decydując się na zakup mebli u nich, masz pewność, że będą one trwałe i posłużą Ci przez naprawdę długi czas. 

Dodano: 2018-01-21
F.P.U.H Sedia Janiczek Zbigniew


Strona: http://sklep.meblesedia.pl/

Adres: Żegocina 5, 32-731, Żegocina

Tel: 693 461 025

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


  • Użytkownik Agnieszka Adamczyk dodał komentarz 2018-10-05 12:23:22
  • To, że kuchenne narożniki wracają do łask wiedziałam już jakiś czas temu, ale teraz zakupiłam sobie owy narożnik w firmie Sedia w wersji tapicerowanej.
  • Ocena 3

Inne W Okolicy