Menu


Opis:

Praktycznie każdy iPhone sporo kosztuje, jasne jest więc, że osoby, które decydują się na taki zakup, nie chcą, by ich gadżet szybko uległ uszkodzeniu. Można temu łatwo zaradzić i chodzi tu nie tylko o wzmożoną ostrożność, która na dłuższą metę byłaby bardzo uciążliwa. Dużo lepiej będzie zakupić szkło hartowane na telefon Apple, które ochroni wyświetlacz przed rysami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi, jakie z czasem pojawiają się na ekranach telefonów dotykowych w zupełnie naturalny sposób.

Odporna na uszkodzenia tafla pozwala zachować wyświetlacz w doskonałym stanie nawet jeśli smartfon jest bardzo intensywnie eksploatowany, rozwiązanie to można więc polecić wszystkim. Gładki ekran jest wygodniejszy w użytkowaniu, a także gwarantuje aparatowi estetyczny wygląd, zaś zakup takiej ochrony w sklepie gsm-parts.pl to zupełnie nieduży wydatek, na który każdy może sobie pozwolić.

Dodano: 2018-08-29
GSM-PARTS


Strona: https://gsm-parts.pl/

Adres: Dzieci Warszawy 9, 02-495, Warszawa

Tel: 666 733 744

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


  • Użytkownik tileltosc dodał komentarz 2019-03-14 09:07:04
  • W tym sklepie internetowym zakupiłem szkło i etui do swojego smartfona. Jestem zadowolony z zakupu: zarówno z jakości, jak i ceny.
  • Ocena 4

Inne W Okolicy