Menu


Opis:

Każda kobieta chce być damą. Bez względu na wiek.  Z myślą o najmłodszych miłośniczkach mody i elegancji sklep Stylija przygotował specjalną kolekcję, w której znajdziecie sukienki dla dziewczynek,  kreacje idealne na przyjęcie urodzinowe, wesele czy świąteczną imprezę w gronie najbliższych. Godne prawdziwych księżniczek.

Ale nie musicie nam wierzyć na słowo.  Wejdźcie na stronę internetową: stylija.pl i przekonajcie się o tym na własne oczy. Wszystkie stroje zostały uszyte z materiałów najwyższej jakości,  takich jak na przykład tiul albo satynobawełna.  Warto również zwrócić szczególną uwagę na zdobienia: niezwykle modne w tym sezonie kwiatowe aplikacje czy koronki. Zastanawiacie się pewnie, Ile mogą kosztować te wszystkie „cuda”? Wbrew pozorom ich cena nie jest zbyt wygórowana. Wydatek nie zrujnuje więc Twojego budżetu.

Dodano: 2018-11-30
StyliJa


Strona: https://stylija.pl/

Adres: Brytyjska 24, 75-430, Koszalin

Tel: 577 505 081

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


  • Użytkownik alfio dodał komentarz 2019-05-16 13:32:46
  • W tym sklepie można naprawdę świetnie się ubrać, gdyż dostępne tam sukienki to synonim najnowszych trendów w modzie. Za tobą pójdę jak na bal... - chciałoby się zaśpiewać. :)
  • Ocena 4

Inne W Okolicy