Menu


Opis:

Gdy zamierzamy zbudować własny dom, jednym z pierwszych zadań, jakie będzie przed nami stało, jest zlecenie laboratoryjnego badania wody, które pozwoli ustalić, czy woda w naszej studni nadaje się do celów spożywczych, czy tylko przemysłowych.

Nikt przy zdrowych zmysłach nie pragnie paść ofiarą zakażonej wody. Zanieczyszczenia mogą mieć rozmaity charakter: mogą to być bakterie lub związki chemiczne. Najczęstszymi problemami, jakie dotyczą wody ze studni głębinowych są różne trujące substancje, pochodzące na przykład z nawozów, lub z nielegalnych składowisk śmieci.

Popularną metodą uzdatniania wody jest inwestycja w lampę UV. Taka lampa, aby prawidłowo spełniać swoją funkcję, potrzebuje części, jaką jest żarnik UV. Firma HYDROCHEMIA oferuje na stronach swojego sklepu internetowego, pod adresem: filtrybb.pl, szeroki wybór różnorodnych lamp i żarników UV.

Dodano: 2017-10-08
HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Strona: https://www.filtrybb.pl/

Adres: Giewont 16, 43-316, Bielsko-Biała

Tel: 33 819 28 64

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


  • Użytkownik zintiutra dodał komentarz 2018-08-08 12:36:57
  • Dzięki zakupionej w tym sklepie lampie UV udało się zadbać o czystą wodę w moim gospodarstwie rolnym. W telegraficznym skrócie - te rozwiązania są naprawdę użyteczne.
  • Ocena 3

Inne W Okolicy