Menu


Opis:

Chcesz zmienić swój wizerunek, ale brakuje Ci pomysłu? Co najlepiej podkreśli Twoje nowe „ja”? Nowy kolor włosów nie zawsze wystarcza. A gdyby tak kompletnie odmienić wygląd oczu? Teraz to możliwe – jeśli tylko sięgniesz po kolorowe szkła kontaktowe. Teraz, nawet jeśli masz głęboko niebieskie oczy, mogą one stać się zielone, brązowe, czarne, a nawet żółte! Wszystko dzięki szerokiemu wyborowi soczewek w ofercie firmy Optyk Rozmus. To rodzinne przedsiębiorstwo od lat dostarcza najwyższej jakości szkieł kontaktowych – kosmetycznych, jak i z mocami korekcyjnymi.

W prezentowanym na stronie asortymencie znajdziesz wybór różnych barw. Możesz zawsze wybrać kilka modeli, dzięki czemu, w zależności od dnia lub humoru, będziesz mógł zmienić kolor swoich oczu na taki, jaki w tym momencie chcesz. Kolorowe szkła kontaktowe to też idealny pomysł dla fotografów i filmowców, szczególnie jeśli wybrany aktor ma inną barwę tęczówek niż bohater, który miał być wykreowany.

Jesteś zainteresowany? Wystarczy zatem, że wejdziesz na stronę internetową tej firmy. Znajdziesz tam soczewki w świetnych cenach!

Dodano: 2019-07-26
Optyk Rozmus Eye Care


Strona: https://www.optykrozmus.pl/

Adres: Piastowska 3, 43-200, Pszczyna

Tel: 32 447 01 27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne W Okolicy