Menu
Opis:

Energia jest bardzo ważna, a skala jej zużycia w przeciągu roku może być naprawdę spora. Ważne jest, aby umieć te ilości w sensowny sposób zredukować. Ekoprodet daje na to szansę, ponieważ firma ta posiada specjalizację w zakresie przygotowywania audytów energetycznych, konsultowania projektów budowy domów energooszczędnych oraz w wielu innych obszarach. Dziś z takich możliwości korzystają zarówno przedsiębiorcy, jak też osoby fizyczne.

W pewnych sytuacjach audyt energetyczny budynku może być świetnym posunięciem. Daje on na przykład szansę na wprowadzenie konkretnych zmian, dzięki którym koszty ogrzewania, jak też konsumpcji prądu elektrycznego okażą się znacznie niższe aniżeli ma to miejsce na co dzień. Potencjał jaki tkwi w dostępnych obecnie rozwiązaniach jest bardzo duży – warto docenić więc walory audytów i przeprowadzać je z korzyścią dla siebie.

Dodano: 2017-12-01
Ekoprodet


Strona: https://www.ekoprodet.pl/

Adres: Os. Rusa 45, 61-245, Poznań

Tel: 61 874-06-81

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


  • Użytkownik nunes dodał komentarz 2018-02-07 10:59:15
  • Zgadzam się z tym, że audyt energetyczny danego budynku pozwala na zobrazowanie, gdzie są największe straty w energii. Daje to możliwość wdrożenia planu naprawczego, dzięki czemu możliwa jest spora redukcja kosztów.
  • Ocena 4

Inne W Okolicy