Menu


Opis:

Beton jest materiałem od wieków używanym jako materiał budulcowy. Także dziś charakterystyczna szara masa jest podstawą produkcji trwałych elementów budowy jak pustaki, czy też inne prefabrykaty żelbetowe. Firma PREFABET OSTRÓW MAZ. Sp z.o.o. uznany producent elementów betonowych, z powodzeniem wykorzystuje ten materiał do realizacji zleceń swoich klientów. 

Beton szczególnie przydaje się do utwardzania powierzchni pionowych oraz poziomych. Nie jest wykorzystywany tylko w branży budowlanej. Doskonale sprawdza się jako element naprawy mostów, dróg czy elementów wykończeniowych chodników, spadów, zabezpieczając tym samym przed osuwaniem się ziemi czy wysypanego kamienia. 

Korzystając z oferty wspomnianej firmy z województwa mazowieckiego, klient ma możliwość nabyć wysokiej jakości towar w atrakcyjnej cenie. Pracownicy firmy służą swoim doświadczeniem oraz radami podczas zamawiania potrzebnych elementów, a także w trakcie samej realizacji zlecenia. Do dyspozycji klienta są także betonomieszarki o pojemności 6, 8 i 10 m3 betonu oraz pompa o wysięgu 33m i gruszkopompa -28 metrów.

Dodano: 2020-05-01
"PREFABET OSTRÓW MAZ." Sp z.o.o.


Strona: https://www.prefabetostrow.pl/

Adres: Różańska 84, 07-300, Ostrów Mazowiecka

Tel: 29 74 539 31

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne W Okolicy