Menu


Opis:

Zabezpieczenie dachu przed utratą ciepła to ważna kwestia, szczególnie w przypadku domów starszych, gdzie wykorzystane podczas budowy materiały z biegiem lat nie stanowią już żadnej ochrony termicznej. Ciepło uciekające górą to także spore straty finansowe, gdyż dogrzanie pomieszczeń z nieszczelnym dachem to często po prostu mija się z celem.

Warto więc zadbać, by izolacja termiczna dachu była przeprowadzona w odpowiedni sposób. Istotnym jest tutaj w szczególności rodzaj zastosowanego materiału izolacyjnego. Na stronie internetowej naturalne-izolacje.pl można znaleźć doskonałej jakości rozwiązania, które z pewnością przydadzą się podczas ocieplania i zabezpieczania dachu czy poddasza. Jest to także niezbędny krok, jeśli chce się wykorzystać poddasze jako użytkową część domu.

Na podanej stronie można znaleźć  izolacje przegród zamkniętych metodą wdmuchiwania włókien drzewnych lub celulozy, izolacje na krokwiowe oraz elewacji za pomocą odpowiednich płyt z włókien drzewnych firmy STEICO. To znana i ceniona marka, której produkty są używane zarówno w nowych, jak i nieco starszych budynkach.

Dodano: 2020-05-19
Naturalne Izolacje - Ocieplanie Domów


Strona: http://naturalne-izolacje.pl/

Adres: Papiernia 8, 43-450, Ustroń

Tel: +48 796 434 674

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne W Okolicy