Menu


Opis:

Część oferty firmy TRANSFER Spółka Jawna to elementy służące wykończeniu problematycznych i generujących niebezpieczeństwo wypadku stref, jak choćby klatka schodowa. Dostawca poleca zapoznanie się z dostępnymi modelami zarówno klientom prywatnym jak i biznesowym. Proponuje sprawdzone, certyfikowane i łatwe w montażu rozwiązania (np. listwa antypoślizgowa na schody), które sprawdzą się wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Taśmy ochronne wykonane są z wysokojakościowego materiału, dlatego dostawca gwarantuje ich wytrzymałość przez długi czas, nawet w sytuacji, gdy będą one narażone na oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. 

Dostawa zamówień odbywa się na terenie całego kraju. Kadra dystrybutora dokłada wszelkich starań, by klient otrzymał zakup w jak najkrótszym czasie od momentu złożenia dyspozycji, nawet przy nabyciu hurtowej ilości wybranego rodzaju asortymentu. Istnieje również możliwość personalizacji poszczególnych taśm poprzez naniesienie na nie wskazanych przez klienta treści.

Dodano: 2022-04-17
TRANSFER Spółka Jawna


Strona: https://tasmaklejaca.pl/

Adres: Saska 4, 30-720, Kraków

Tel: 12 656 00 16

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne W Okolicy