Menu
Opis:

Firma, z której ofertą można się w każdej chwili zapoznać na stronie internetowej motoserwis.net.pl, proponuje klientom wynajem samochodów osobowych i dostawczych, a także busów. Wypożycza pojazdy na okres krótko- oraz długoterminowy. Firma działa na rynku od wielu lat. Może się pochwalić dużym doświadczeniem w branży. Jej flota obejmuje w pełni sprawne pojazdy. Ich wnętrza są czyste i zadbane.

Firma działa również jako wypożyczalnia lawet w Niepołomicach. Można nimi bezpiecznie przetransportować nie tylko jeden pojazd, ale nawet większą ilość quadów, motocykli, aut itp. Z oferty korzystają zarówno klienci biznesowi, jak i osoby prywatne.

Aby dołączyć do licznego grona klientów, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie online i dokonać rezerwacji. W ramach prowadzonej działalności firma proponuje naprawę auta osobowego lub dostawczego. Jej zakład mechaniki samochodowej mieści się w Bochni. Pracują w nim mechanicy z odpowiednimi umiejętnościami, jak również z dużym doświadczeniem.

Dodano: 2023-04-07
MotoSerwis


Strona: https://motoserwis.net.pl

Adres: Wola Nieszkowska 37, 32-700, Bochnia

Tel: 607 278 443

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne W Okolicy