Menu


Opis:

Przedsiębiorcy poszukujący sprawdzonej firmy, która zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju barwników, z pewnością będą zainteresowani ofertą proponowaną przez renomowane przedsiębiorstwo Chemikonics.

W asortymencie znajdują się farby do poligrafii przemysłowej, lakiery oraz wiele innych produktów chemicznych przeznaczonych do zastosowania profesjonalnego. Oferta obejmuje artykuły rozpuszczalnikowe UV, wodne oraz plastizolowe. Można je stosować do druku transferowego i bezpośredniego. Farby sprawdzą się doskonale przy produkcji elementów elektronicznych w branży reklamowej. Bezproblemowo pokrywają nawet nierówne, krzywe powierzchnie przed termoformowaniem. Uzyskane nadruki są odporne na promieniowanie słoneczne, różne środki chemiczne, ścieranie czy uszkodzenia mechaniczne. Podmiot jest przygotowany do realizacji nawet wyjątkowo dużych zamówień w krótkim czasie.

Warto skorzystać z usług przedsiębiorstwa, które cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma ugruntowaną pozycję na rynku.

Dodano: 2023-11-10
CHEMIKONICS


Strona: https://chemikonics.com

Adres: Bóżnicza 15, 61-751, Poznań

Tel: 509966422

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne W Okolicy