Menu
Opis:

Sprzedaż samochodu nie zawsze jest prostym zadaniem. Wszystko zależy od stanu technicznego pojazdu, jak również od jego rocznika. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na szukanie kupca na własną rękę, możesz nawiązać kontakt z firmą zajmującą się skupowaniem aut. Niewątpliwym plusem sprzedania jej samochodu, jest to, iż od razu otrzymasz pieniądze. Jeżeli zatem potrzebny Ci natychmiastowy zastrzyk gotówki, ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Autokasacja u Jacka prowadzi skup aut na terenie Koronowa i innych miejscowości zlokalizowanych w województwie kujawsko-pomorskim. Firma ta chętnie odkupuje pojazdy osobowe, dostawcze, ciężarówki oraz autobusy.

Co zrobić, gdy posiadane auto nie nadaje się do dalszej eksploatacji? Najlepiej je zezłomować (taki krok pozwoli chronić środowisko). W tym przypadku również można się zgłosić do przedsiębiorstwa, o którym mowa wyżej.

Dodano: 2018-12-18
Autokasacja U Jacka


Strona: https://auta-skup.com/

Adres: Marii Danilewicz-Zielińskiej 6, 87-700, Aleksandrów Kujawski

Tel: 660 185 232

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


  • Użytkownik ullisisso dodał komentarz 2019-04-12 14:04:58
  • Ten skup aut to korzystna możliwość sprzedania swojego wysłużonego samochodu. Mnie zaoferowali dobrą cenę, myślę, że to profesjonaliści pełną gębą. :)
  • Ocena 4

Inne W Okolicy